Tecnocooling в Україні

ГлавнаяО нас → Tecnocooling в Украине
    Бренд TecnoCooling Systems належить італійському виробнику Tecno.Mec S.R.L. У виробничий портфель групи Tecno.Mec входять також інші марки: TecnoMec, MecPump, ECTubi, Emilvapor, TecnoSpares. Компанія Tecno.Mec виготовляє насоси високого тиску, очисне обладнання, фітинги і труби. Заводи групи розташовані в промисловому регіоні Реджіо Емілія на півночі Італії. Обладнання зроблено в Італії і сертифіковане за стандартами CE і Митного союзу, а система менеджменту якості  фабрики Tecno.Mec сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008. Офіси компанії розташовані для зручного обслуговування клієнтів з усього світу. Головний офіс регіону «Європа» знаходиться в Італії, офіс регіону «Америка» розташований у штаті Флорида, США, регіон «Азія» обслуговує офіс, що знаходиться в Дубаї, ОАЕ.
Офіційний представник Tecnocooling в Україні
   
   З 2010 року обладнання для туману високого тиску TecnoCooling в Україні представляє компанія «УКР СПЕЦ ЗБУТ». Товарні склади  розташовані в Дніпрі та Києві. На складах, зазвичай, завжди є в наявності насоси високого тиску від 0,5 до 43 л / хв., фітинги сліп-лок для нейлонових  труб і різьбові для нержавіючих труб, вентилятори настінні, підвісні та автономні  І-Cooler і MobiCool, форсунки високого тиску різних діаметрів від 0,15 до 1,00 мм, поліамідні труби високого тиску 5 мм, 1/4 ", 3/8 ", 1/2", труби з нержавіючої сталі AISI304 або 316 діаметром 10 і 12 мм. Щороку виробники представляють  нові  продукти, які відповідають потребам клієнтів.

склад обладнання для туману

   Офіційний представник ТМ Tecnocooling в Україні компанія «УКР СПЕЦ ЗБУТ» надає гарантію на обладнання 2 роки.
Tecnocooling
   Окрім цього співробітники «УКР СПЕЦ ЗБУТ» допоможуть підібрати обладнання та комплектуючі, підготувати комерційну пропозицію  чи технічне завдання, виконати проектні роботи, починаючи від приватної тераси до створення мікроклімату в агропромислових комплексах та виробничих площах. Проводимо сервісне обслуговування  об'єктів, поставляємо запасні частини, підбираємо аналоги.

   Якщо Ви хочете отримати більш детальну інформацію, напишіть нам на або зателефонуйте +38 067 568 68 87.
 


Контактная информация

Звоните нам

+38 050 321 34 57
+38 067 568 68 87

Пишите нам

 

Оставить заявку

Приезжайте к нам

Украина,
г. Киев, ул. Садовая, 9А
г. Днепр, ул. Байкальская 47

Мы произведем поставку оборудования и монтаж систем в кратчайшие сроки и по оптимальной цене. У нас Вы можете купить:


Компания УКРСПЕЦСБЫТ - Ваш надежный партнер!